a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

LAS aicina uz diskusiju par Okupācijas muzeja projektu

<< Notikumi

LAS aicina uz diskusiju par Okupācijas muzeja projektu

Arhitektu savienība aicina uz publisku diskusiju par Okupācijas muzeja piebūves projekta un Strēlnieku laukuma attīstības norisēm — otrdien, 30. jūnijā plkst. 17.00, Arhitektu namā. Tiem, kas netiek klātienē — tīmeklī būs pieejama tiešraide LETA.lv lapā.

Komentāri:

Viesturs Kalniņš ????? [29/06/2015 21:41]

Pārlasīju trīs reizes, bet informāciju par to, kur tad diskusija notiks, tā arī neatradu !?!?!?!


A4D Re: ????? [30/06/2015 05:24]

Tā kā visas LAS rīkotās diskusijas un arī vairums citu pasākumu arvien notiek vienā vietā, tad tāpēc publicējot ziņu tas paslīdējis garām, bet nu ir ielabots.


ilva: atkal diskusija [30/06/2015 08:18]

Diskutēt tā kā jau būtu par vēlu, jo process jau aizgājis pārāk tālu! Tagad nepieciešama konstruktīva saruna un LAS Padomes lēmums, kā risināt problēmu.


Ilze Martinsone, Arhmuzejs: Re: atkal diskusija [30/06/2015 09:55]

Domāju akurāt to pašu, visi, kas gribējuši, publiski jau ir izņēmušies. Tostarp nozīmīgākajai profesionālajai organizācijai būtu par svētību definēt attieksmi gan šajā, gan citos nozīmīgos pilsētbūvnieciskos jautājumos - inerce nevairo prestižu.


arh: Re: atkal diskusija [30/06/2015 12:22]

Nekas jau neliedz arhitektūras muzeju definēt attieksmi šajā jautājumā un iepazīstināt mūs ar to.


Ilze Martinsone: Re: atkal diskusija [01/07/2015 09:33]

Tāpat kā nekas nevarētu kavēt iepazīstināt ar "mēs, arh" identitāti, vēršoties pie kāda, kurš savu vārdu nosaucis.


Miķelis: Diskusija par... [30/06/2015 12:54]

Okupācijas muzeju nu jau sāk līdzināties epilācijas plāksterim - kāds rūpīgi to uzlīmē uz Rīgas arhitektu "spalvainās" ķermeņa daļas - Rātslaukuma un ik pa brīdim ilgi plēš nost...

Mums laikam patīk nevis rezultāts, bet pats sāpīgais process ar līdzjūtīgām sejām fonā - sāp ja, jā, jā, jā....

Kādi varianti kaut ko izmainīt?


Viesturs: 1 day notice [30/06/2015 16:17]

Izsludina pasākumu?


Miķelis: Par bērnudārziem... [02/07/2015 17:38]

Skaidrs ka bērnudārziem būs būt. Piemēram, Ģipšu fabrikā ar mazu silīti filozofu namiņā. Berga bazārā ,atvainojos, bet varētu ietilpināt visas Rīgas bērnus. Kaltenē pat atrakcija ir gatava. Un Rūmenes muižā. Rūmenes muižā...Rūmenes muižā varētu būt vasaras nometne, kaut kas līdzīgs Artekam. Skaidrs ka bērniem būs būt. Privātie investori taču varētu prasties, pārlikt naudiņas bērnudārzu maciņos, jo bērniem taču kaut kur jāliekas, kamēr pieaugušie pārbīda miljonus valsts naudas. Atnāks Tavs bērns, vai ideālajā gadījumā mazbērns un Tu viņam pie vakariņu galda: zini Mārtiņ, mēs šodien gudro galvu saietā nolēmām valsts naudu novirzīt vēl vienam bērnudārzam. Un viņš stumdams aiz vaigiem sieriņu Kārums ,tikai apmierināti nokrekstētu - jā opi vai oma. Bērnudārzi ir viena laba lieta - zinot, ka to trūkst, vienmēr ir arguments. Jo mēs visi taču mīlam bērnus, tādēļ labprāt viņus iestumjam bērnudārzos, kur pēc vienotas izglītības programmas radam sabiedrībai noderīgus pilsoņus. Tikai nepadomājiet, arī es esmu gājis bērnudārzā un ar šausmām baudījis visus padomju bērnudārza priekus - zeķubikses, ēdis zirņu putru ar alumīnija karotēm, uzstājies superuzvedumā no sērijas "kas tur cimdiņā?", spēkojies ar vietējo bērnudārza hulīti un staigājis Loyd ādas zandalēs.

Man domāt, bērnudārzs ir viena laba lieta kur iztērēt valsts naudu. Kurš gan varētu būt pret bērnudārziem?


ilva: Re: Par bērnudārziem... [03/07/2015 11:11]

cienījamais Miķeli!!!! lūdzu, lūdzu nesāc ieviest a4d informācijas platformā Delfu stilu, kad novirzīšanās no tēmas pārvēršas par gānīšanos, nemaz nezinot, par ko ir stāsts.

p.s. vai pats piedalījies diskusijā, kur bija īstā vieta izteikt savu viedokli?????


Miķelis: Re: Par bērnudārziem... [03/07/2015 11:23]

Uz p.s. neatbildēšu - anonimitāte jāsargā. Komentārs nebija gānīšanās, bet draudzīgs žests ZG, kuru starp citu ļoti cienu, bet arī Meistari dažreiz diskusijās kļūdās. Tā kā tas bija tikai joks - ēdam vairāk zemenes, pabāžam savus norūpējošos ģīmjus saulē un priecājamies par dzīvi - vasara ir klāt.


saņemti 11 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.