a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

Radi Rīgu aicina uz sarunu par Flandrijas pieredzi

<< Notikumi

Radi Rīgu aicina uz sarunu par Flandrijas pieredzi

Projekta Radi Rīgu radošā komanda nupat viesojās Beļģijā, kur tikās ar Antverpenes un Ģentes vadošajiem pilsētplānošanas speciālistiem, iepazīstoties ar dažādiem plānošanas, iedzīvotāju iesaistīšanas instrumentiem, apmeklēja apkaimes un vietas. Trešdien, 5. oktobrī plkst. 18.00 Arhitektu namā Radi Rīgu dalīsies gūtajos iespaidos, aicinot uz sarunu ikvienu interesentu.

Intensīvās apmācību programmas Radi Rīgu — Publiskā ārtelpa kā sociālās atdzimšanas veicināšanas instruments radošās komandas, Rīgas Domes pilsētas attīstības departamenta un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji šā gada 19.-23. septembrī viesojās Beļģijā, kur tikās ar Antverpenes un Ģentes vadošajiem pilsētplānošanas speciālistiem – iepazinās ar šo pilsētu attīstību un jaunākajiem ikdienas plānošanas instrumentiem — iedzīvotāju iesaistīšanu, komunikāciju, stratēģijām, cīņām un ik dienas apmeklēja vairāk kā 10 dažādām pilsētu apkaimēm stratēģiski svarīgas pilsēttelpas — no sociālām mājām līdz biznesa centriem, no pilsētas parkiem līdz nelieliem skvēriem utt.

 Radi Rīgu radošās komandas aicina visus interesentus uz publisku diskusiju, kurā Radi Rīgu dalībnieki un pilsētas pārstāvji dalīsimies gūtajos iespaidos — meklēsim kopīgo, atšķirīgo, mēģināsim atsijāt graudus no pelavām, domāt sociāli atbildīgi. Aicinām arī jūs visus aktīvi iesaistīties.

Raksts publicēts: 03/10/2011

Informācija: Ilze Rukšāne, Radi Rīgu

Vēl par šo tēmu

Radi Rīgu


Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.