a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

RISEBA aicina studēt arhitektūru maģistratūrā

<< Notikumi

RISEBA aicina studēt arhitektūru maģistratūrā

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA izsludina ziemas uzņemšanu profesionālā maģistra studiju programmā Arhitektūra. Pieteikšanās studijām — līdz 3. februārim (studiju sākums 15. februārī).

Profesionālā maģistra studiju programma Arhitektūra nodrošina augstskolas RISEBA arhitektūras specialitātes studentiem pilnu apmācības ciklu atbilstoši Boloņas procesam — pēc studiju beigšanas absolventi iegūst profesionālo maģistra grādu arhitektūrā, arhitekta profesionālo kvalifikāciju un varēs pilnvērtīgi iekļauties Latvijas un Eiropas Savienības profesionālajā darba tirgū. Programmā iespējams studēt arī citu augstskolu absolventiem — pretendentam nepieciešams akadēmiskais vai profesionālais bakalaura grāds arhitektūrā.

  • Studiju programmas apjoms — 80 kredītpunkti (120 ECTS)
  • Studiju ilgums — 2 gadi
  • Studiju valoda — angļu

Maģistra programmas saturu veido nozares studijas arhitektūras un pilsētplānošanas jomā ar uzsvaru uz Būves informācijas modelēšanu un ilgtspējības pamatnostādnēm, uzņēmējdarbības, projektu vadības un tiesisko attiecību studijas, jaunrade un nekonvencionālie pētnieciskie aspekti, mākslu un valodu studijas, prakse vadošajos Latvijas un ārvalstu arhitektūras birojos, valsts un pašvaldību institūcijās. Studijas iespējams apvienot ar darbu projektēšanas birojos – lekcijas notiek ceturtdienu, piektdienu pēcpusdienās un sestdienās.

Studiju procesā iesaistīts starptautisks un kvalificēts pasniedzēju kopums: vieslektors, arhitekts Mg.arh. Dirks Jans Postels (Nīderlande), RISEBA Goda profesors, arhitekts Mg.arh. Andris Kronbergs, arhitekte, docente Dr.arh. Ilze Paklone, sociālantropologs, vieslektors Dr.soc.c. Viesturs Celmiņš, vieslektors Mg.arh. Egons Bērziņš, asociētā profesore Dr.sc.admin. Iveta Ludviga, lektore Dr.art. Astra Spalvēna, profesors Dr.psych. Gregs Makdonalds (Latvija/Kanāda), viesprofesors, arhitekts Mati Rautiola (Somija), arhitekts, viesprofesors Andress Alvers (Igaunija), vieslektors Dr.iur. Jānis Rušenieks, vieslektors Dr.geogr.c. Andis Kublačovs, vieslektors Mg.ing. Hadlijs Barets (UK), vieslektore Dr.arh. Jana Jākobsone, vieslektors Mg.ing. Jānis Berķis, lektors Mg.soc. Ivars Runģis un citi.

Studiju maksa Latvijas Republikas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar 20% atlaidi ir 4800 EUR/gadā (pilna laika studiju maksa ir 6000 EUR/ gadā). Papildus 720 EUR atlaide pirmajam studiju gadam tiek piešķirta augstskolas RISEBA Akadēmiskā bakalaura studiju programmas Arhitektūra absolventiem.

Plašāk par uzņemšanu, iesniedzamajiem dokumentiem un pārējo — RISEBA Informācijas centros vai mājaslapās: www.riseba.lv, www.architecture.riseba.lv.

Raksts publicēts: 08/01/2018

Jānis Dripe, RISEBA Arhitektūras departamenta direktors 28625222 janis.dripe@riseba.lv


Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.