a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

LTV Adreses jauno sezonu sāk ar miljonāru mājām

<< Plaukts

LTV Adreses jauno sezonu sāk ar miljonāru mājām

No 7. septembra LTV1 ēterā atgriežas arhitektūras un pilsētvides raidījums Adreses, un jau ierastajā formātā tajā ik nedēļu tiks salīdzināti divi autora Mārtiņa Ķibilda izvēlēti objekti. Pirmās sērijas pretpoli būs īpaši intriģējoši — divu bagātu ģimeņu savrupmājas Jūrmalā.

Abas ēkas ir jaunas, taču to arhitektūra — radikāli atšķirīga. Viena villa veidota krāšņa kā pils, ar bagātīgām atsaucēm uz dažādiem vēsturiskajiem stiliem (arhitekts Guntis Sakne), turpretī otra — askētisks modernisma izstrādājums, kura teju vienīgie dekori ir raupji, melni dēļi, stikls un betons (arhitekte Sintija Vaivade).

Taču viena lieta abām ēkām ir kopīga — to interjeros goda vieta atvēlēta īpašnieku mākslas kolekcijām. Tāpēc Adrešu ceļabiedrs šajā sērijā ir mākslinieks, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Aleksejs Naumovs.

LTV1 ēterā Adreses būs ik ceturtdienu, pulksten 20.00, ar atkārtojumu sestdienās. Visas sērijas būs noskatāmas arī LTV interneta platformās, kā arī Adrešu Facebook lapā. Papildu stāsti — autora Instagram kontā.

 

LTV Adreses. Savrupmāja Vaivaros. Arhitekts — Guntis SakneLTV Adreses. Savrupmāja Bulduros. Arhitekte — Sintija Vaivade

Raksts publicēts: 07/09/2017

Informācija: Mārtiņš Ķibilds, Adreses


saņemti 6 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.