a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

Nosaukti gada balvas nominanti

<< Raksti

Nosaukti gada balvas nominanti

Vakar preses konferencē tika paziņoti arhitektūras gada balvas pusfinālisti — 18 darbi, kuri tālāk cīnīsies par nozīmīgāko apbalvojumu Latvijas arhitektūrā. Turpmākajā posmā darbus vērtēs respektabla starptautiskā žūrija, kas 19. maijā apbalvošanas ceremonijā Dzintaru koncertzālē paziņos uzvarētājus.

Komentāri:

Artis Zvirgzdiņš Žūrija [12/04/2017 10:08]

Ārzemju žūrijas sastāvs gan šogad šķiet ļoti respektabls. Visvairāk biju pārsteigts par Jošiharu Cukamoto – nu jo Atelier Bow-Wow tādi kā mani varoņi savulaik bijuši ar saviem Made in Tokyo un Pet Architecture Guide Book pētnieciskajiem projektiem, iedziļinoties Tokijas ikdieniškajā, anonīmajā arhitektūrā un pilsētvides paradoksos, visādā ziņā arī mani iedvesmojot. Nu, kā tādi japānu Kolhāsi. Tas tiešām izbrīna, ka šāda līmeņa arhitekts šogad žūrijā.

Toms Grunskis savukārt ir viens no nopietnākajiem un arī interesantākajiem Lietuvas šodienas teorētiķiem. Mārja Kask un Salto – jau Latvijā vajadzētu būt pazīstamiem. Par dāni gan neko personīgi nezinu, bet Larsena birojs, protams, ir viena no respektablākajām arhitektūras fabrikām Dānijā, viņš konkrēti gan laikam ar arābu zemju projektiem saistīts.


NAV VIENALGA: koordinātas [16/04/2017 09:59]

Kur notiks Kengo Kuma lekcija?


saņemti 2 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.